Restauracja

There is no sincerer love than the love of food (Nie ma bardziej szczerej miłości, niż miłość do jedzenia)

George Bernard Shaw

Ta maksyma z powodzeniem odnosi się do włoskiego podejścia do jedzenia. Jest to okazja do rodzinnych spotkań, długich rozmów i wspólnego celebrowania życia przy butelce dobrego wina. To wszystko postanowiliśmy przenieść z Italii prosto na gdańską starówkę.

Restauracja Sapore zajmuje dwie  odrestaurowane kamienice i obejmuje aż trzy ich poziomy. Wierzymy, że choć dobra kuchnia obroni się sama, warto zadbać też o otoczenie, dlatego postanowiliśmy uwydatnić ich historyczny klimat. Wnętrze urządziliśmy tak, by łączyło w sobie elegancję z nutą nonszalancji. Dzięki temu nie odstrasza, a zachęca do zjedzenia posiłku w rodzinnej, nieformalnej atmosferze.

Jednocześnie dołożyliśmy starań, by restauracja pozostawała funkcjonalna na tyle, by można było w niej organizować zamknięte imprezy. Wówczas zapewniamy możliwość dobrania jadłospisu według indywidualnych upodobań.

W naszym menu znalazły się tradycyjne dania kuchni włoskiej. Zależy nam, by uniknąć ich sztampowego „spolszczenia”, dlatego stosujemy się do oryginalnych receptur i korzystamy z wyselekcjonowanych, najlepszej jakości produktów. W karcie znajdą Państwo śniadania, przekąski, makarony, dania główne, dania mięsne, owoce morza, aromatyczne kawy, desery i wina. Włoska kuchnia pizzą stoi, więc nie mogło jej zabraknąć w naszym menu. Zadbaliśmy również o klientów, którzy chcą rozkoszować się daniami bez glutenu. Nasi kelnerzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące alergenów w poszczególnych potrawach. Krótkie menu ograniczone wyłącznie do oryginalnych potraw z Włoch pozwala nam zapewnić całkowitą świeżość serwowanych dań.

Restauracja Sapore to nie tylko doskonała jakość, obsługa i klimat. Od nas nikt nie wychodzi głodny! Nie oszczędzamy na składnikach ani na porcjach. Po sycącym obiedzie warto zajrzeć do karty deserów, którą otwiera klasyczne tiramisu.

Lokalizacja

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress