Gdańsk ul. Tkacka 27/28
restauracja@sapore.pl
Niedz-Czw: 9.00 - 22.00 | Pt-Sob: 9.00 - 24.00
+48 502 437 111
Sapore – Smaki Świata Restauracja Gdańsk

Imprezy

Restauracja SAPORE zlokalizowana w centrum starego miasta w Gdańsku, przygotowana jest do zorganizowania imprez okolicznościowych dla klientów indywidualny oraz firm.

W naszej restauracji zorganizujesz imprezę lub przyjęcie do 150 osób. Piętro restauracji jest tak przygotowane, że można przygotować również mniejsze imprezy.

Posiadamy dwie zamykane sale jedna do 45 osób, druga sala do 24 osób. Dzięki czemu zaproszeni goście czują się swobodnie i komfortowo. Nadają się one idealnie na przyjęcia urodzinowe, chrzciny, przyjęcia komunijne, jak i na spotkania biznesowe.

Piętro restauracji w której zorganizujesz imprezę do 150 osób. Skład się z:

Przyjęcia okolicznościowe

Każdą propozycję przygotowujemy indywidualnie, dostosowując ją do oczekiwań Gości. Służymy radą przy ustalaniu menu, wyborze odpowiednich win i alkoholi oraz całej oprawy uroczystości.

Z jednakową starannością podchodzimy do uroczystej kolacji dla dwojga, jak i wystawnego bankietu dla kilkudziesięciu osób. Organizujemy dla Państwa przyjęcia weselne, komunijne, jubileusze, urodziny itd. Sale naszej restauracji są klimatyzowane, co zapewnia gościom pełen komfort.

Organizujemy:

Zadzwoń zapytaj o ofertę
+48 502 437 111
restauracja@sapore.pl

Imprezy firmowe

W restauracji SAPORE regularnie odbywają się różnego rodzaju imprezy firmowe.

Należą do nich:

Co wyróżnia naszą restaurację na tle innych?

Restauracja SAPORE przygotowana jest w taki sposób, że zorganizowanie imprezy dla firm w Gdańsku jest proste i przyjemne. Jeśli więc poszukują Państwo odpowiedniego miejsca na spotkanie z kontrahentami lub pracownikami, to organizacja spotkań firmowych w naszej restauracji jest najlepszym wyborem.

Zadzwoń zapytaj o ofertę
+48 502 437 111
restauracja@sapore.pl

Lokalizacja